درباره یوطبیب؛ شرکت بیمارستانی دانشگاهیان

از هزاران سال پیش که پزشکی آمیزه ای از خرافات بود و مردم علت بیماری ها را ارواح و اجنه می دانستند تا به امروزه که به مجموعه ای از تجارب گوناگون، مطالعات مستدل و تحقیقات قابل اتکا رسیده و در حال یافتن راهی برای سلامت بیشتر مردم است؛ پیشرفت ها در علم پزشکی ادامه داشته است، این علم همگام با تکنولوژی که به دنبال ساده کردن و برداشتن موانع زندگی انسان بوده، پیش آمده است، از آن کمک گرفته است و یا حتی به جنبه های آن نیز افزوده است تا جایی که مفهوم پزشکی از راه دور ایجاد شده و به سرعت در حال گسترش است.

در حال حاضر و برخلاف قرن های گذشته، بیماری های مزمن (و نه عفونی و مسری) که نیاز به مراقبت، پیگیری و نظارت های طولانی مدت دارند؛ عامل اصلی مرگ و میر و ناتوانی ها در سراسر دنیا هستند. در این میان سیستم سلامت باید آمادگی لازم برای مقابله با اپیدمی های احتمالی مانند تجربه ی جدید کووید-۱۹ را نیز داشته باشد. این موارد لازمه ی داشتن نظام قدرتمند پزشکی از راه دور و مجازی با توانایی دادن پاسخ مناسب، دقیق و فوری به بیمارانی که نیاز به کمک فوری دارند و یا مراجعه ی حضوری آن ها لازم و یا امکانپذیر نیست، فاصله گذاری اجتماعی در صورت لزوم، پیگیری، مراقبت و دنبال کردن بیماران به صورت پیوسته را بیش از پیش مورد توجه قرار داده است.

هدف شرکت بیمارستانی دانشگاهیان، با نام تجاری یوطبیب ، بهینه سازی و بهبود شبکه ارتباطی بیماران و پزشکان و بسترهای مشاوره آنلاین می باشد. این شرکت تلاش دارد تا با ارائه ی راهکارهای فناورانه در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری، فرآیند درمان بیماران را بهبود بخشیده و با مکانیزه شدن این پروسه، به درمان سریع تر و دقیق تر بپردازد. در مجموعه ی یوطبیب تلاش کرده ایم تا با ایجاد بستری برای ارتباط مناسب تر، ساده تر و مطلوب تر بین بیمار و پزشک در قالب فضای مجازی و کمک گرفتن از تکنولوژی روز دنیا برای دنبال کردن و نظارت بر بیماران، گامی در راستای تحقق این اهداف والا برداریم.

اهداف یوطبیب

شرکت بیمارستانی دانشگاهیان، با داشتن تیمی از متخصصان جوان و نخبه در حوزه های پزشکی، نرم افزار، سخت افزار و… در تلاش است تا راهکارهای نوآورانه ای در زمینه ی پزشکی و سلامتی ارائه دهد تا بتواند به پزشک و بیمار برای راحت تر کردن فرآیند درمان کمک کرده باشد.

شرکت بیمارستانی دانشگاهیان با نام تجاری یوطبیب، قصد دارد تا با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، خدمات سلامتی و پزشکی را در اختیار همه ی اقشار مردم قرار داده تا هر کسی به راحتی با داشتن یک گوشی موبایل از تمامی خدمات پزشکی و سلامت بهره مند شود.

برای یوطبیب، سلامت مردم، افزایش آگاهی های پزشکی، ارائه خدمات پزشکی با کیفیت، و افزایش سطح سلامت جامعه بسیار مهم بوده و برای این امر از تمامی بسترهای فناورانه ی روز دنیا بهره می برد.

آشنایی با یوتی تست؛ سامانه خدمات پزشکی و آزمایشگاهی

یوتی تست، سامانه ای برای درخواست آنلاین خدمات پزشکی و آزمایش، نوبت گیری آنلاین از مراکز درمانی و تخصصی پزشکی و همچنین انجام انواع تست کرونا در منزل و محل کار می باشد. شما می توانید درخواست خود برای انواع آزمایش، خدمات پزشکی یا دریافت نوبت آنلاین را در سامانه ی یوتی تست ثبت نمایید. شما می توانید نوبت مد نظر خود را انتخاب کنید یا برای خدمات تخصصی در منزل، با ثبت درخواست آنلاین در سامانه یوتی تست، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و در زمان مد نظر شما، برای انجام آزمایش یا خدمات پزشکی در منزل با شما هماهنگ می شوند. جواب درخواست آزمایش یا خدمات پزکشی و… بصورت آنلاین از طریق سامانه قابل دسترس می باشد و نیازی به مراجعه ی حضوری برای دریافت نتیجه ی آزمایش نیز ندارید. همچنین اطلاع رسانی توسط پیامک نیز انجام می شود. همچنین یوتی تست سریع ترین و ارزان ترین خدمات انجام تست پی سی آر PCR و آزمایش آنتی بادی Anti-body را برای کمک به تشخیص کرونا فراهم کرده است. کافی است درخواست آزمایش تست کرونا خود را بصورت آنلاین ثبت نموده تا کارشناس ما برای انجام نمونه گیری، با رعایت پروتکل های بهداشتی به محل شما اعزام شود. سامانه درخواست خدمات پزشکی و آزمایشگاهی یوتی تست، یکی از خدمات «یوطبیب | شرکت بیمارستانی دانشگاهیان» می باشد. این شرکت با ارائه ی راهکارهای فناورانه در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری، در تلاش است تا شبکه ی ارتباطی بیماران و پزشکان و فرآیند درمان بیماران را بهبود بخشیده و با مکانیزه شدن این پروسه، به درمان سریع تر و دقیق تر بپردازد. یوتی تست، یکی از محصولات نرم افزار یوطبیب است که خدمات پزشکی در محل، انجام امور آزمایشگاهی و نوبت دهی واکسیناسیون را برای عموم انجام می دهد

logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمارستانی دانشگاهیان می‌باشد . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است